My Favorite Movies


  liltazzdevil69's Rating My Rating
1
Flicka (2006,  PG)
2
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
3
8 Mile (2002,  R)
4
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
5
White Chicks (2004,  PG-13)
6
The Longest Yard (2005,  PG-13)
7
Shrek 2 (2004,  PG)
8
American Pie (1999,  R)
9
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
10
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
11
Spider-Man (2002,  PG-13)
12
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
13
Titanic (1997,  PG-13)
14
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
15
Scary Movie (2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments