My Favorite Movies


  lilthuginbaby6969's Rating My Rating
1
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
2
Bad Boys (1995,  R)
3
Riding in Cars with Boys (2001,  PG-13)
4
Big Daddy (1999,  PG-13)
5
Daddy Day Care (2003,  PG)
6
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
7
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
8
Titanic (1997,  PG-13)
9
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
10
Spider-Man (2002,  PG-13)
11
Bringing Down The House (2003,  PG-13)
12
Queen of the Damned (2002,  R)
13
Mean Girls (2004,  PG-13)
14
XXX (2002,  PG-13)
15
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
16
Twister (1996,  PG-13)
17
Vampire in Brooklyn (1995,  R)
18
Cherry Falls (2000,  R)
19
Erin Brockovich (2000,  R)
20
Booty Call (1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments