My Favorite Movies
| tiffiffany's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Thirteen (2003, R) |
|
|
| 2 |
Fear (1996, R) |
|
|
| 3 |
Four Brothers (2005, R) |
|
|
| 4 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Steel Magnolias (1989, PG) |
|
|
| 7 |
The Best Little Whorehouse in Texas (1982, R) |
|
|
| 8 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 9 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
|
| 10 |
The Craft (1996, R) |
|
|
| 11 |
Cry Baby (1990, PG-13) |
|
|
| 12 |
Into the Blue (2005, PG-13) |
|


