My Favorite Movies


  Limber255248134's Rating My Rating
1
Revenge of the Nerds (1984,  R)
Click to Rate
2
The Big Lebowski (1998,  R)
Click to Rate
3
Predator (1987,  R)
Click to Rate
4
Cidade de Deus, (City of God) (2003,  R)
Click to Rate
5
GoodFellas (1990,  R)
Click to Rate
6
Taxi Driver (1976,  R)
Click to Rate
7
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
8
The Departed (2006,  R)
Click to Rate
9
24 Hour Party People (2002,  R)
Click to Rate
10
Igby Goes Down (2002,  R)
Click to Rate
11
Being There (1979,  PG)
Click to Rate
12
Kung Fu Hustle (2005,  R)
Click to Rate
13
Casino (1995,  R)
Click to Rate
14
Slim Susie (2001,  R)
Click to Rate
15
A River Runs Through It (1992,  PG)
Click to Rate
16
Billy Madison (1995,  PG-13)
Click to Rate
17
Across the Universe (2007,  PG-13)
Click to Rate
18
Baraka (1993,  Unrated)
Click to Rate
19
Tommy Boy (1995,  PG-13)
Click to Rate
20
Safe Men (1998,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments