My Favorite Movies


  Lindsay64851023's Rating My Rating
1
I Heart Huckabees (2004,  R)
Click to Rate
2
GoodFellas (1990,  R)
Click to Rate
3
Stand by Me (1986,  R)
Click to Rate
4
Maria Full of Grace (2004,  R)
Click to Rate
5
The Hamburg Cell (2004,  Unrated)
Click to Rate
6
My Girl (1991,  PG)
Click to Rate
7
The War (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
Clerks (1994,  R)
Click to Rate
9
But I'm A Cheerleader (1999,  R)
Click to Rate
10
Traffic (2000,  R)
Click to Rate
11
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
12
Requiem for a Dream (2000,  R)
Click to Rate
13
The Usual Suspects (1995,  R)
Click to Rate
14
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
15
Zoolander (2001,  PG-13)
Click to Rate
16
The Shawshank Redemption (1994,  R)
Click to Rate
17
Jarhead (2005,  R)
Click to Rate
18
Malibu's Most Wanted (2003,  PG-13)
Click to Rate
19
When Harry Met Sally (1989,  R)
Click to Rate
20
Romeo & Juliet (1978,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments