My Favorite Movies
| lindsayho's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 7 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 8 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 9 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 12 |
Daddy Day Care (2003, PG) |
|
|
| 13 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
|
| 14 |
Mr. Bean's Holiday (2007, G) |
|
|
| 15 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
|
| 16 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|


