Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lindseyhearts7864558's Rating My Rating
1
Coyote Ugly (2000,  PG-13)
Click to Rate
2
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Accepted (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Phantom of the Opera (1943,  Unrated)
Click to Rate
6
Raising Helen (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Walk the Line (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
The Pacifier (2005,  PG)
Click to Rate
9
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
The Secret Life of Zoey (2002,  Unrated)
Click to Rate
11
Stick It (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments