Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Lisacharlotte's Rating My Rating
1
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Dirty Dancing
I LOVE THIS MOVIE
2
American Pie (1999,  R)
American Pie
SEEN IT
3
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
4
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
5
Bring It On (2000,  PG-13)
6
Honey (2003,  PG-13)
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
8
Enough (2002,  PG-13)
9
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
NOT INTERESTED
10
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
11
The Princess Diaries (2001,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments