My Favorite Movies
| litahbk's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Night Watch (Nochnoi Dozor) (2006, R) |
|
|
| 2 |
Day Watch (Dnevnoi Dozor) (2006, R) |
|
|
| 3 |
El Orfanato (The Orphanage) (2007, R) |
|
|
| 4 |
Laberinto del fauno, El, (Pan's Labyrinth) (2006, R) |
|
|
| 5 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) (2008, PG-13) |
|
|
| 7 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
|
| 8 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|


