My Favorite Movies
Give list a short description
| littleglasshouse's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 2 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
Seven (Se7en) (1995, R) |
|
|
| 5 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Constantine (2005, R) |
|
|
| 7 |
Fred Claus (2007, PG) |
|
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Meet Joe Black (1998, PG-13) |
|


