My Favorite Movies
| LittleMissDarkAngel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 3 |
Romeo + Juliet (1996, PG-13) |
|
| 4 |
She's Too Young (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
| 6 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 9 |
Underworld (2003, R) |
|
| 10 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 12 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Mummy Returns (2001, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 16 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 17 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
| 18 |
Fools Rush In (1997, PG-13) |
|
| 19 |
Are We There Yet? (2005, PG) |
|
| 20 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |




















