My Favorite Movies
Movies that never get old, i can watch them over and over again :).
| LiveForMusic93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 8 |
Hidalgo (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 10 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Glory Road (2006, PG) |
|
| 12 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
| 14 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 15 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 16 |
Little Man (2006, PG-13) |
|
| 17 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 18 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981, PG) |
|
| 19 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 20 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 21 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 22 |
Cinderella Man (2005, PG-13) |
|
| 23 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 24 |
American Pie (1999, R) |
|
| 25 |
School of Rock (2003, PG-13) |

























