My Favorite Movies
| livelife4unowynot's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eraser (1996, R) |
|
| 2 |
Air Force One (1997, R) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 5 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 8 |
Underworld (2003, R) |
|
| 9 |
Haunted (1995, R) |
|
| 10 |
Emma (1996, Unrated) |
|
| 11 |
Laurel Canyon (2003, R) |
|
| 12 |
The Aviator (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 14 |
Vacancy (2007, R) |














