My Favorite Movies


  livingdeadboy10's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
now dats awesum.....like the character han in dis movie..da gurl was hot...here was dissapointing..bow wow was not as strong as luda was..but still awesum movie
2
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
gr8 movie....tyrese gibson rocks.....
3
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
kooool
4
The Italian Job (2003,  PG-13)
5
American Pie (1999,  R)
American Pie
funny and sexy....
6
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
7
Shrek (2001,  PG)
Shrek
cute love story
8
Half Past Dead (2002,  PG-13)
Half Past Dead
nice one...
9
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Scary Movie 4
pretty funny
10
XXX: State of the Union (XXX: The Next Level) (2005,  PG-13)
XXX: State of the Union (XXX: The Next Level)
better dan my expectations..s.l.jackson.ice cube.s.speedmen.xbizit peter strauss..gr8 cast and grb movie....soundtract xxx'd by j-kwon..just roxxx
11
Unleashed (Danny the Dog) (2005,  R)
Unleashed (Danny the Dog)
its such a gr8 movie!!!!its not just about action!!!its a story which may touch ur heart..jet lees acting was too gud..morgan freeman acted so well.......it was a really nice movie and a must watch movie!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments