My Favorite Movies


  Liz53101118's Rating My Rating
1
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
3
Office Space (1999,  R)
Click to Rate
4
Meet the Parents (2000,  PG-13)
Click to Rate
5
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
7
Sweetwater (1999,  PG-13)
Click to Rate
8
Buffy the Vampire Slayer (1992,  PG-13)
Click to Rate
9
As Good As It Gets (1997,  PG-13)
Click to Rate
10
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
11
Elizabethtown (2005,  PG-13)
Click to Rate
12
Big Daddy (1999,  PG-13)
Click to Rate
13
The Sound of Music (1965,  G)
Click to Rate
14
Music and Lyrics (2006,  PG-13)
Click to Rate
15
The Brave One (2007,  R)
Click to Rate
16
Juno (2007,  PG-13)
Click to Rate
17
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
18
P.S. I Love You (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Along Came Polly (2004,  PG-13)
Click to Rate
20
The Wedding Singer (1997,  PG-13)
Click to Rate
21
Knocked Up (2007,  R)
Click to Rate
22
Superbad (2007,  R)
Click to Rate
23
27 Dresses (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments