My Favorite Movies
| Liz73328054's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Spiderman (1990, Unrated) |
|
|
| 2 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Beauty and the Beast (1986, G) |
|
|
| 4 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 5 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
|
| 6 |
Final Destination (2000, R) |
|
|
| 7 |
Guess Who (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
|
| 9 |
Boogeyman (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
White Noise (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Signs (2002, PG-13) |
|
|
| 12 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 13 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
|
| 14 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 15 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 16 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 17 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
|
| 18 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 19 |
Cellular (2004, PG-13) |
|
|
| 20 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
|
| 21 |
Young Frankenstein (1974, PG) |
|
|
| 22 |
Cabin Fever (2002, R) |
|
|
| 23 |
Jeepers Creepers (2001, R) |
|
|
| 24 |
Singin' in the Rain (1952, G) |
|
|
| 25 |
A Walk in the Clouds (1995, PG-13) |
|
|
| 26 |
Superstar (1999, PG-13) |
|
|
| 27 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
|
| 28 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 29 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 30 |
Husband for Hire (2008, Unrated) |
|
|
| 31 |
Raising Helen (2004, PG-13) |
|
|
| 32 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 33 |
Click (2006, PG-13) |
|
|
| 34 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 35 |
Anger Management (2003, PG-13) |
|
|
| 36 |
Maid in Manhattan (2002, PG-13) |
|
|
| 37 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
|
| 38 |
Bewitched (2005, PG-13) |
|
|
| 39 |
When Harry Met Sally (1989, R) |
|
|
| 40 |
The Mist (2007, R) |
|
|
| 41 |
Two Can Play That Game (2001, R) |
|
|
| 42 |
Andre (1994, PG) |
|


