Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. lizzeth32
  2. Lee Zeth

Give list a short description

  lizzeth32's Rating My Rating
1
Laberinto del fauno, El, (Pan's Labyrinth) (2006,  R)
Click to Rate
2
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate
3
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
Click to Rate
4
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
5
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
6
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate
9
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
10
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
11
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
14
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments