My Favorite Movies
| Locksly's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 2 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Great Escape (1963, Unrated) |
|
|
| 4 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
|
| 5 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Count of Monte Cristo (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Producers (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
|
| 9 |
Holes (2003, PG) |
|
|
| 10 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
|
| 11 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
|
| 12 |
Hotel Rwanda (2005, PG-13) |
|


