My Favorite Movies
| Logan90172065's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Edge (1997, R) |
|
|
| 2 |
White Water Summer (1987, PG) |
|
|
| 3 |
Top Gun (1986, PG) |
|
|
| 4 |
The Goonies (1985, PG) |
|
|
| 5 |
Hatchet (2006, R) |
|
|
| 6 |
Survival Quest (1989, R) |
|
|
| 7 |
Tears of the Sun (2003, R) |
|
|
| 8 |
Hostage (2005, R) |
|
|
| 9 |
While You Were Sleeping (1995, PG) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|


