My Favorite Movies
| lolitafairy91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 10 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Lizzie McGuire Movie (2003, PG) |
|
| 14 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 15 |
National Treasure (2004, PG) |















