Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LONESOMESHAVONNE4519's Rating My Rating
1
Coming to America (1988,  R)
Click to Rate
2
Dogma (1999,  R)
Click to Rate
3
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
Under the Tuscan Sun (2003,  PG-13)
Click to Rate
5
Road Trip (2000,  R)
Click to Rate
6
See This Movie (2006,  R)
Click to Rate
7
Entrapment (1999,  PG-13)
Click to Rate
8
Half Baked (1997,  R)
Click to Rate
9
Child's Play (1988,  R)
Click to Rate
10
Sideways (2004,  R)
Click to Rate
11
Soul Plane (2004,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments