My Favorite Movies
| lonesomewolf433's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Star Trek (2009, Unrated) |
|
|
| 2 |
Star Trek - The Motion Picture (1979, G) |
|
|
| 3 |
Star Trek - First Contact (1996, PG-13) |
|
|
| 4 |
Star Trek - Insurrection (1998, PG) |
|
|
| 5 |
Star Trek - Nemesis (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
Star Trek V - The Final Frontier (1989, PG) |
|
|
| 7 |
Star Trek Generations (1994, PG) |
|
|
| 8 |
Star Trek VI - The Undiscovered Country (1991, PG) |
|
|
| 9 |
Star Trek II - The Wrath of Khan (1982, PG) |
|
|
| 10 |
Star Trek IV - The Voyage Home (1986, PG) |
|
|
| 11 |
Star Trek III - The Search for Spock (1984, PG) |
|
|
| 12 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
|
| 13 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
|
| 14 |
Iron Eagle (1986, PG-13) |
|
|
| 15 |
Iron Eagle III - Aces (1992, R) |
|
|
| 16 |
Iron Eagle II (1988, PG) |
|
|
| 17 |
The Eagle Has Landed (1976, PG) |
|
|
| 18 |
The Hunt for Eagle One (2005, R) |
|
|
| 19 |
The Hunt for Red October (1990, PG) |
|
|
| 20 |
To Hell and Back (1955, Unrated) |
|
|
| 21 |
A Town Called Hell (1971, Unrated) |
|
|
| 22 |
Eagles: Hell Freezes Over (1994, Unrated) |
|
|
| 23 |
Highway to Hell (1992, R) |
|
|
| 24 |
Kelly's Heroes (1970, PG) |
|


