My Favorite Movies
| LordShegxy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shaolin Temple (1982, Unrated) |
|
| 2 |
Ghost (1990, R) |
|
| 3 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Snakes on a Plane (2006, R) |
|
| 5 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Soul Plane (2004, R) |
|
| 7 |
Gei ba ba de xin (My Father is a Hero) (Jet Li's The Enforcer) (1995, R) |
|
| 8 |
Starship Troopers 2 - Hero of the Federation (2004, R) |
|
| 9 |
Hero (Accidental Hero) (1992, PG-13) |
|
| 10 |
Home Alone (1990, PG) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |










