Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LordTenchi's Rating My Rating
1
Macross II The Movie (1995,  PG)
Click to Rate
2
Love Hina (,  Unrated)
Click to Rate
3
Moldiver (2001,  Unrated)
Click to Rate
4
Video Girl Ai (2001,  Unrated)
Click to Rate
5
Maze (2001,  R)
Click to Rate
6
Wrath of the Ninja: The Yotoden Movie (2006,  Unrated)
Click to Rate
7
Vandread - Pressure (,  Unrated)
Click to Rate
8
Mezzo Forte (2001,  Unrated)
Click to Rate
9
Sprite: Between Two Worlds (2000,  Unrated)
Click to Rate
10
Saber Marionette J (,  Unrated)
Click to Rate
11
Jungle De Ikou (2001,  Unrated)
Click to Rate
12
Plastic Little - The Adventures of Captain Tita (1994,  Unrated)
Click to Rate
13
Kimagure Orange Road: The Movie (Kimagure orenji rôdo: Ano hi ni kaeritai) (1988,  Unrated)
Click to Rate
14
Patlabor 1 - Mobile Police (1988,  Unrated)
Click to Rate
15
Kite (2002,  Unrated)
Click to Rate
16
Jewel BEM Hunter Lime (2001,  Unrated)
Click to Rate
17
Dirty Pair Flash (1994,  Unrated)
Click to Rate
18
Outlaw Star (,  Unrated)
Click to Rate
19
Perfect Blue (1997,  R)
Click to Rate
20
Princess Mononoke (Mononoke-hime) (1997,  PG-13)
Click to Rate
21
Rayearth (,  Unrated)
Click to Rate
22
Patlabor 2 (1993,  Unrated)
Click to Rate
23
Patlabor WXIII - The Movie (2002,  R)
Click to Rate
24
Ninja Scroll (1995,  Unrated)
Click to Rate
25
Parasite Dolls (2004,  Unrated)
Click to Rate
26
Project A-Ko (1986,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments