My Favorite Movies
| lori58040851's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Steel Magnolias (1989, PG) |
|
| 2 |
Christmas with the Kranks (2004, PG) |
|
| 3 |
Guarding Tess (1994, PG-13) |
|
| 4 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 5 |
Zorro (1975, G) |
|
| 6 |
Cellular (2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Edge (1997, R) |
|
| 8 |
My Big Fat Greek Wedding (2002, PG) |
|
| 9 |
Tortilla Soup (2001, PG-13) |
|
| 10 |
Antz (1998, PG) |
|
| 11 |
Navy Seals (1990, R) |
|
| 12 |
Patton (1970, PG) |
|
| 13 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
| 14 |
Mission Impossible (1996, PG-13) |
|
| 15 |
Sling Blade (1997, R) |
|
| 16 |
Driving Miss Daisy (1989, PG) |
|
| 17 |
Luminarias (2000, R) |

















