My Favorite Movies


  louiselouiselouise's Rating My Rating
1
Man of the House (2005,  PG-13)
2
It's a Boy Girl Thing (2006,  PG-13)
It's a Boy Girl Thing
its so funnee...........!!!!!!!11
3
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates
brillo!
4
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
5
Just My Luck (2006,  PG-13)
6
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
spider pig!Lol
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
ok!
8
The Dukes of Hazzard: Hazzard in Hollywood (2000,  Unrated)
9
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Meet The Fockers
fab
10
Material Girls (2006,  PG)
11
Mean Machine (2002,  R)
12
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
olrite
13
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
better 4 yunga kids!
14
Bad Girls (1994,  R)
15
Girls Just Want to Have Fun (1985,  PG)
16
The Simpsons' Christmas Message (2004,  Unrated)
17
Shrek (2001,  PG)
18
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
fabbo!!
19
Love Actually (2003,  R)
Love Actually
its olrite nuffin speshal!
20
The Princess Diaries (2001,  G)
The Princess Diaries
ok !¬ xx
21
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
22
Big Momma's House 2 (2006,  PG-13)
23
Big Momma's House (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments