My Favorite Movies
| Lovablewomen30's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Dawn of the Dead (2004, R) |
|
|
| 3 |
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) (2006, R) |
|
|
| 4 |
From Dusk Till Dawn (1996, R) |
|
|
| 5 |
83 Hours Till Dawn (1990, Unrated) |
|
|
| 6 |
Soul Man (1986, PG-13) |
|
|
| 7 |
Rocky (1976, PG) |
|
|
| 8 |
Rocky Balboa (1990, PG) |
|
|
| 9 |
Rocky V (1990, PG-13) |
|
|
| 10 |
Rocky III (1982, PG) |
|
|
| 11 |
Rocky II (1979, PG) |
|
|
| 12 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Double Take (2001, PG-13) |
|


