My Favorite Movies
| LoveandLust178054371's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Kiler (1997, Unrated) |
|
|
| 2 |
Super Troopers (2001, R) |
|
|
| 3 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
|
| 4 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
300 (2007, R) |
|
|
| 8 |
Pitch Black (2000, R) |
|
|
| 9 |
The Departed (2006, R) |
|
|
| 10 |
Enemy of the State (1998, R) |
|
|
| 11 |
American History X (1998, R) |
|


