My Favorite Movies


  1. loveatfirstsight1985
  2. pujesh

Give list a short description

  loveatfirstsight1985's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
2
War of the Worlds (2005,  PG-13)
3
The Grudge 2 (2006,  PG-13)
4
True Lies (1994,  R)
5
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
6
Next (2007,  PG-13)
7
Strategic Command (1997,  R)
8
Air Force One (1997,  R)
9
Unbreakable (2000,  PG-13)
10
The Island (1980,  R)
11
Night at the Museum (2006,  PG)
12
Casper (1995,  PG)
13
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
14
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
15
Kal Ho Naa Ho (2003,  Unrated)
16
Veer Zaara (Veer-Zaara) (2004,  Unrated)
17
Chak De! India (2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments