Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  lovesanimals1989's Rating My Rating
1
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
2
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
3
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
4
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
Click to Rate
5
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
10
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
13
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
Click to Rate
15
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
16
Spider-Man (2002,  PG-13)
Click to Rate
17
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
18
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate

Comments (1)

Post a comment

Recent Comments

  1. lovesanimals1989
    lovesanimals1989 posted 101 days ago

    awesome movies