Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lovinthaeighties's Rating My Rating
1
Saw (2004,  R)
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
3
Hide and Seek (2005,  R)
Click to Rate
4
AVP - Alien Vs. Predator (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
The Ring (2002,  PG-13)
Click to Rate
6
Laberinto del fauno, El, (Pan's Labyrinth) (2006,  R)
Click to Rate
7
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
8
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
9
Constantine (2005,  R)
Click to Rate
10
Underworld (2003,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments