Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Low420's Rating My Rating
1
ATL (2006,  PG-13)
ATL 5.0 Stars
cool movie
Click to Rate
2
How High (2001,  R)
How High 4.5 Stars
funny ass movie!
Click to Rate
3
American Gangster (2007,  R)
American Gangster 4.5 Stars
like dis one!
Click to Rate
4
Three 6 Mafia: Choices - The Movie (2001,  Unrated)
Click to Rate
5
8 Mile (2002,  R)
8 Mile 5.0 Stars
like dis one too!
Click to Rate
6
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You 4.5 Stars
funny movie!
Click to Rate
7
The Pink Panther (2006,  PG)
The Pink Panther 4.0 Stars
this is a stupid movie but funny!
Click to Rate
8
Batman (1989,  PG-13)
Batman 4.5 Stars
the original!!
Click to Rate
9
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
12
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
13
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
15
American Meth (2007,  Unrated)
American Meth 5.0 Stars
pretty good..DOC.
Click to Rate
16
The Green Mile (1999,  R)
The Green Mile 3.5 Stars
that big balck dude trips me out.. he's just to buff and a puss haha
Click to Rate
17
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
18
American Pie 2 (2001,  R)
Click to Rate
19
Fire in the Sky (1993,  PG-13)
Fire in the Sky 4.5 Stars
scary when i was little!! haha
Click to Rate
20
Loco Love (2003,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments