My Favorite Movies
| lozza14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III (2006, R) |
|
| 2 |
Hostel (2006, R) |
|
| 3 |
Hostel: Part II (2007, R) |
|
| 4 |
The Hitcher (1986, R) |
|
| 5 |
Vacancy (2007, R) |
|
| 6 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 7 |
The Sweetest Thing (2002, R) |
|
| 8 |
She's All That (1999, PG-13) |
|
| 9 |
American Pie (1999, R) |
|
| 10 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 12 |
The Fox and the Hound 2 (2006, G) |
|
| 13 |
Snatch (2001, R) |
|
| 14 |
The Football Factory (2004, R) |
|
| 15 |
Green Street Hooligans (2005, R) |
|
| 16 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 17 |
Saw (2004, R) |

















