My Favorite Movies


  lrmonster73's Rating My Rating
1
Good Boy! (2003,  PG)
2
Dazed and Confused (1993,  R)
3
Reign of Fire (2002,  PG-13)
4
Sahara (2005,  PG-13)
5
A Time to Kill (1996,  R)
6
Failure to Launch (2006,  PG-13)
7
EdTV (1999,  PG-13)
8
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
9
8 Mile (2002,  R)
10
Finding Nemo (2003,  G)
11
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
12
Pretty Woman (1990,  R)
13
Hitch (2005,  PG-13)
14
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
15
Wedding Crashers (2005,  R)
16
The Longest Yard (2005,  PG-13)
17
American Pie (1999,  R)
18
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
19
Titanic (1997,  PG-13)
20
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
21
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
22
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
23
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
24
Spider-Man (2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments