My Favorite Movies
| ltaLiSsHagt108149688's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Half Baked (1997, R) |
|
|
| 2 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Friday Night Lights (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Enough (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 7 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 8 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 9 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 13 |
Before Women Had Wings (1997, Unrated) |
|
|
| 14 |
Wild Hogs (2007, PG-13) |
|


