My Favorite Movies
| LtillTheEnd's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 2 |
Green Street Hooligans (2005, R) |
|
| 3 |
Sweet November (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Taxi 4 (2007, Unrated) |
|
| 5 |
Taxi 3 (2003, Unrated) |
|
| 6 |
Taxi 2 (2000, Unrated) |
|
| 7 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
| 8 |
Death Race (2008, R) |
|
| 9 |
Killing Me Softly (2002, Unrated) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 12 |
Shall We Dance (2004, PG-13) |
|
| 13 |
300 (2007, R) |
|
| 14 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 15 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 16 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 17 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 18 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 19 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 20 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |



















