My Favorite Movies


  lttlepnkgurl's Rating My Rating
1
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
Click to Rate
2
Eurotrip (2003,  R)
Eurotrip 4.5 Stars
love it
Click to Rate
3
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Ocean's Eleven 4.5 Stars
relli good memories :D
Click to Rate
4
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
5
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
6
Bring It On (2000,  PG-13)
Click to Rate
7
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice 4.5 Stars
i really luv this movie i could watch it several times without getting sick of it a little like a fairytale ending but i like fairytale endings so i just luv this movie
Click to Rate
8
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
9
First Daughter (2004,  PG)
First Daughter 4.5 Stars
a really good movie i could watch it a 1000 times
Click to Rate
10
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Shark Swarm (2008,  Unrated)
Shark Swarm 4.5 Stars
strange here its saying its isn't in the cinemas yet nd i just saw it on tv (i checked its from the same director nd same actors so i guess we are talking about the same movie they said it was a premiere)
wel i'm just gonna say its relli good if you have the chance watch it =D
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments