My Favorite Movies


  luckybirdsampel's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
2
King Arthur (2004,  PG-13)
3
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006,  R)
4
The Perfect Storm (2000,  PG-13)
5
Queen of the Damned (2002,  R)
6
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
7
The Amityville Horror (1979,  R)
8
The Exorcism of Emily Rose (2005,  PG-13)
9
Joan of Arc (1999,  Unrated)
10
Halloween (1978,  R)
11
The Lost Boys (1987,  R)
The Lost Boys
love this one
12
The Omen (1976,  R)
The Omen
love it
13
The Postman (1997,  R)
The Postman
Good movie!A+
14
Blade II (Blade 2) (2002,  R)
Blade II (Blade 2)
Good movie!
15
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
Love this good movie
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I love this one good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments