My Favorite Movies
| lucymccrossan1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Celine (2008, Unrated) |
|
| 2 |
Michael Jackson - Moonwalker (1988, G) |
|
| 3 |
Thriller (1983, Unrated) |
|
| 4 |
Man in the Mirror: The Michael Jackson Story (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 7 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 8 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 9 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
| 10 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
| 11 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
| 13 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009, PG) |
|
| 14 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 15 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
| 16 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
| 17 |
Janet Jackson: Exposed (2006, Unrated) |
|
| 18 |
Space Jam (1996, PG) |
|
| 19 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
| 20 |
Matilda (1996, PG) |
|
| 21 |
The First Wives Club (1996, PG) |
|
| 22 |
Hairspray (2007, PG) |





















