My Favorite Movies


  Luieee's Rating My Rating
1
The Dark Knight (2008,  PG-13)
The Dark Knight 5.0 Stars
ICANT WAIT TO SEE IT WITH MY GIRLFRIEND !
Click to Rate
2
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
Inside Man (2006,  R)
Click to Rate
4
Man on Fire (2004,  R)
Click to Rate
5
Reign Over Me (2007,  R)
Click to Rate
6
Remember the Titans (,  Unrated)
Click to Rate
7
Batman (1989,  PG-13)
Click to Rate
8
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
Click to Rate
9
Iron Man (Ironman) (2008,  PG-13)
Click to Rate
10
Frequency (2000,  PG-13)
Click to Rate
11
Saw (2004,  R)
Click to Rate
12
Saw III (2006,  R)
Click to Rate
13
In Hell (2003,  R)
Click to Rate
14
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
Click to Rate
15
The Pianist (2002,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments