My Favorite Movies
| lunalovegood66669's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lilo & Stitch (2002, PG) |
|
| 2 |
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005, PG) |
|
| 3 |
Stitch! The Movie (2003, G) |
|
| 4 |
The Perfect Score (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
| 6 |
Fast Times At Ridgemont High (1982, R) |
|
| 7 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 8 |
Underworld (2003, R) |
|
| 9 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 10 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 16 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 17 |
The Godfather, Part II (1974, R) |
|
| 18 |
The Godfather, Part III (1990, R) |
|
| 19 |
Flushed Away (2006, PG) |
|
| 20 |
The Dead Girl (2006, R) |
|
| 21 |
Who Framed Roger Rabbit (1988, PG) |





















