My Favorite Movies


  lunawolf7's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  PG-13)
2
Into the Blue (2005,  PG-13)
3
Con Air (1997,  R)
4
Waterworld (1995,  PG-13)
5
Eragon (2006,  PG)
6
Transformers (2007,  PG-13)
7
X-Men (2000,  PG-13)
8
Batman Forever (1995,  PG-13)
9
Batman Begins (2005,  PG-13)
10
Earthsea (2004,  Unrated)
11
The Good Son (1993,  R)
12
The Client (1994,  PG-13)
13
It Takes Two (1995,  PG)
14
The Legend of Zorro (2005,  PG)
15
Step Up (2006,  PG-13)
16
Reign of Fire (2002,  PG-13)
17
Ultraviolet (2006,  PG-13)
18
Out of Reach (2004,  R)
19
Under Siege 2: Dark Territory (1995,  R)
20
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
21
The Last Samurai (2003,  R)
22
Panic Room (2002,  R)
23
The Messengers (2007,  PG-13)
24
Stay Alive (2006,  PG-13)
25
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
26
The Glass House (2001,  PG-13)
27
I, Robot (2004,  PG-13)
28
The Crow (1994,  R)
29
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
30
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments