My Favorite Movies
| luv4sam2000's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988, PG) |
|
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 5 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 6 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 7 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 8 |
The Lion King (1994, G) |
|
|
| 9 |
Mr. Bones (2001, PG) |
|
|
| 10 |
George of the Jungle (1997, PG) |
|
|
| 11 |
300 (2007, R) |
|


