My Favorite Movies


  luvliamba's Rating My Rating
1
L.A. Without a Map (1999,  Unrated)
L.A. Without a Map 5.0 Stars
great david tennant is in it
Click to Rate
2
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 5.0 Stars
i luv star wars
Click to Rate
3
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Click to Rate
4
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
Click to Rate
5
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
Click to Rate
6
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
7
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Click to Rate
8
Daddy Day Care (2003,  PG)
Click to Rate
9
Big Daddy (1999,  PG-13)
Click to Rate
10
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire 5.0 Stars
wkd its got david tennant in it!!
Click to Rate
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
14
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
15
Casanova (2005,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments