My Favorite Movies
| luvs2pleazzz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Six Days, Seven Nights (1998, PG-13) |
|
|
| 2 |
What Lies Beneath (2000, PG-13) |
|
|
| 3 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981, PG) |
|
|
| 4 |
Sabrina (1995, PG) |
|
|
| 5 |
The Devil's Own (1997, R) |
|
|
| 6 |
Air Force One (1997, R) |
|
|
| 7 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008, PG-13) |
|
|
| 8 |
Witness (1985, R) |
|
|
| 9 |
Working Girl (1988, R) |
|
|
| 10 |
The Fugitive (1993, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 12 |
Next (2007, PG-13) |
|


