My Favorite Movies
| lycanc30's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Legend of Billie Jean (1985, PG-13) |
|
|
| 2 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
|
| 3 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 4 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
|
| 5 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Dogma (1999, R) |
|
|
| 7 |
Legend (1985, PG) |
|
|
| 8 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
|
| 10 |
Underworld (2003, R) |
|
|
| 11 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 12 |
Kingdom of Heaven: Director's Cut (, Unrated) |
|


