My Favorite Movies
| MadgeM5's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Picture This (1991, Unrated) |
|
| 2 |
Confessions of a Shopaholic (2009, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Wild Child (2008, PG-13) |
|
| 5 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 6 |
The Perfect Man (2005, PG) |
|
| 7 |
New York Minute (2004, PG) |
|
| 8 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
| 9 |
Friends (1971, R) |
|
| 10 |
Made (2001, R) |
|
| 11 |
The City (1977, Unrated) |










