My Favorite Movies


  madmachiomachine's Rating My Rating
1
300 (2007,  R)
Click to Rate
2
Equilibrium (2002,  R)
Click to Rate
3
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
4
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
5
The Boondock Saints (1999,  R)
Click to Rate
6
Saw (2004,  R)
Click to Rate
7
The Punisher (2004,  R)
Click to Rate
8
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
Liar Liar (1997,  PG-13)
Click to Rate
10
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard 5.0 Stars
Loved it.
Click to Rate
11
The Mask (1994,  PG-13)
Click to Rate
12
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
13
Harold & Kumar Go to White Castle (2004,  R)
Click to Rate
14
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
15
Knocked Up (2007,  R)
Knocked Up 4.5 Stars
I Was really suprised by this movie. Love it
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments