Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Mae90342852's Rating My Rating
1
Fun With Dick and Jane (2005,  PG-13)
Click to Rate
2
Liar Liar (1997,  PG-13)
Click to Rate
3
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
Children of a Lesser God (1998,  R)
Click to Rate
5
Dying Young (1991,  R)
Dying Young 5.0 Stars
Love this movie
Click to Rate
6
Bumblebee Flies Anyway (2000,  PG-13)
Click to Rate
7
The Basketball Diaries (1995,  R)
Click to Rate
8
The Karate Kid (1984,  PG)
Click to Rate
9
The Karate Kid Part II (1986,  PG)
Click to Rate
10
The Karate Kid Part III (2006,  PG)
Click to Rate
11
Crossroads (2002,  PG-13)
Click to Rate
12
Sidekicks (1993,  PG)
Click to Rate
13
The NeverEnding Story II - The Next Chapter (1991,  PG)
Click to Rate
14
The NeverEnding Story (1984,  PG)
Click to Rate
15
Labyrinth (1986,  PG)
Click to Rate
16
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
17
Tom and Huck (1995,  PG)
Click to Rate
18
Cure, The (,  PG-13)
Click to Rate
19
The Cure (1995,  PG-13)
Click to Rate
20
Now and Then (1995,  PG-13)
Click to Rate
21
Trapped in a Purple Haze (2000,  Unrated)
Click to Rate
22
Tuck Everlasting (2002,  PG)
Click to Rate
23
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments