My Favorite Movies
| maggieheart16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lake House (2006, PG) |
|
| 2 |
Thirteen (2003, R) |
|
| 3 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Messengers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 7 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Old School (2003, R) |
|
| 9 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
| 10 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
| 11 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
| 13 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|
| 15 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 16 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 17 |
Fun With Dick and Jane (2005, PG-13) |
|
| 18 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 19 |
Dude, Where's My Car? (2000, PG-13) |
|
| 20 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |
|
| 21 |
Perfect Stranger (2007, R) |
|
| 22 |
Reign Over Me (2007, R) |
|
| 23 |
World Trade Center (2006, PG-13) |
|
| 24 |
United 93 (2006, R) |
























